fbpx

Drugi weekend R6 za nami

Za nami kolejny weekend zmagań w pucharze Rainbow Six Siege. I tym razem nie odbyło się bez walkowerów.

Jednak większość klanów stawiła się na mecze o czasie jaki sami sobie wyznaczyli. Wszystkie wyniki i kolejne mecze w naszym pucharze możecie śledzić na naszym fanpage i na https://gaming-arena.eu/turniej/.

Wszyscy, którzy byli oznaczani przez was jako faworyci wygrali bez żadnych niespodzianek, ale tutaj największe gratulacje dla ich drużyn przeciwnych, ponieważ postawili im dość wysokie wymagania. Zbliżamy się małymi kroczkami do finałów. Na platformie PC będziemy musieli poczekać jeszcze na zwycięzców, którzy wyłonią się w najbliższy weekend. Zaś na platformie PS4 w meczu o 3 miejsce spotkają się CLAN IMPE vs. Mute M4j0nez, a w meczu o pierwsze miejsce zmierzą się TKmouse vs. Invicta Gaming.

Idąc dalej na platformie Xbox tez spotkają nas w ten weekend finały. Meczem o 3 miejsce w sobotę zaszczycą nas drużyny Sovereigin vs. Gang 2137, ale na mecz finałowy musimy poczekać do niedzieli gdzie byt zapewnił sobie już klan Brajanek Boosting Team. Postaramy się załatwić dla was jak największą ilość streamów.

Zobaczymy kto zdobędzie nagrody zapewnione przez TP-LinkSPC Gearoraz Helikon-Tex.

Dziękujemy RQM_SeBoL, który wspomógł nas w trudnościach jakie nas spotkały w meczu Maczek vs. ERA oraz komentatorom. Oczywiście podziękowania należą się wyżej wymienionym klanom za cierpliwość i szybki kontakt z nami w tej sprawie.

Gaming Arena
Author: Gaming Arena

Gaming Arena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treść chroniona