fbpx

Już po Blackout i co dalej?

Siema wszystkim.

Nasza Gaming Arena rozwija się ciągle i idziemy do przodu.

Właśnie zakończył się turniej Blackout w którym zwycięzcami na Playstation została para Sypa2002 i Ukasz97, drugie miejsce zajęła para BarteQga, tommy19965, trzecią parą w turnieju Blackout na Playstation została para GHOSTmateuszbl, kubix404. Przechodząc do turnieju Blackout na Xbox zwycięzcami zostali EpicKillerPL, Kacper935, Drugie miejsce zajęła para T4K3 1T EZZ, II CR34T1V3, zaś trzecim miejscem musieli się zadowolić vin1serento, NERWUS93.

Aktualnie zakończyliśmy zapisy do Pucharu w Rainbow Six Siege i zebraliśmy naprawdę sporo drużyn. Dobra wiadomość dla wszystkich platform. Na każdą z nich zebraliśmy odpowiednią ilość drużyn aby odbył się puchar na każdej z nich. Do tej pory zapisało się na Playstation 20 klanów, na PC 12 klanów i na Xbox 8 klanów.

Liczymy na zaciekłą rywalizację na każdej platformie. Postaramy się zorganizować dla was jak najwięcej streamów live z danej platformy tak aby widzowie mogli nacieszyć oko i po to abyście mogli kibicować swojej ulubionej drużynie. Dajcie znać w komentarzach, która drużyna według was zdobędzie puchar Gaming Arena.

W dalszym ciągu w naszych rozgrywkach króluje platforma Playstation na która zapisuje się najwięcej klanów. Mamy nadzieję w niedalekiej przyszłości zmienić to, ale jest nam potrzebna wasza pomoc w tym. Jeśli możecie udostępniajcie nasze posty i zachęcajcie ludzi do śledzenia naszego fan page. Dzięki temu będziemy i my rośli w siłę i będziemy mogli zdobywać dla was coraz to lepsze nagrody.

Niektórzy z was zapewne pamiętają jak zaczynaliśmy od niczego. Graliście dla samego funu i nie było u nas nagród, lecz powoli z pomocą Sprzymierzeni Gaming staramy się zapewnić wam coś więcej niż tylko fun.

Pamiętajcie w liczbie siła.

Chcielibyśmy też przypomnieć, iż w dalszym ciągu poszukujemy grafików, streamerów i komentatorów, którzy mogą wspomóc nasze wydarzenia, gdyż niedługo ruszamy z kolejnymi projektami i mamy nadzieję że wam się one spodobają. Wszystkiego oczywiście dowiecie się z naszego fanpage. Na pewno czeka was sporo niespodzianek i mamy nadzieję że zaskoczymy was nie raz jeszcze w pozytywnym oczywiście tego słowa znaczeniu.

Prosimy tylko o wyrozumiałość jeśli coś wam się nie podoba w pucharze, który pierwszy raz organizujemy. Zawsze z każdych uwag wyciągamy wnioski i staramy się następny turniej przygotowywać z większym profesjonalizmem niż pierwszy. Każda wasza uwaga jest dla nas cenna tym bardziej że niektórzy biorą udział w zagranicznych turniejach i mają większe doświadczenie w tym jak się to odbywa. Jak to się mówi nie od razu Rzym zbudowano.

Dodatkowo cały czas pracujemy nad systemem rozgrywkowym w którym z łatwością będziecie mogli wysyłać wyniki meczów i zgłaszać swoją drużynę do różnych rozgrywek. Dlatego też spodziewajcie się, że czasami nasza strona www może nie działać prawidłowo, ponieważ akurat na niej pracujemy. Staramy się jednak aby była dla was dostępna w godzinach wieczornych a wszystkie prace prowadzimy w dzień jak jesteście w pracy. Także spokojnie wieczorem możecie bez problemu sprawdzać co się u nas dzieje.

Wszelkie uwagi prosimy kierować do nas bezpośrednio w wiadomości prywatnej na naszym Facebooku, poprzez formularz kontaktowy na naszym www, lub też na naszym discord.

https://www.facebook.com/GamingArenaPLB/

www.gaming-arena.eu

https://discord.gg/hfpFxTv

 

Pozdrawiamy zespół Gaming Arena.

Gaming Arena
Author: Gaming Arena

Gaming Arena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treść chroniona