fbpx

Maszyna zaczyna ruszać.

Na naszym ostatnim live streamie, który tradycyjnie już przeprowadzili dla Was Justyszka wraz z Wiśnią, mogliście dowiedzieć się o naszych planach na najbliższe miesiące.

Jak mogliście usłyszeć z ust samych organizatorów, mimo że na tą chwilę nic się nie dzieje, nie znaczy to, że nic nie robimy. Wręcz przeciwnie, mimo że scena Gaming Arena jest jeszcze pusta, za kulisami trwają gorączkowe przygotowania do nadchodzących wydarzeń.

Co nas czeka? Najbliższy czas będzie poświęcony dla fanów Call Of Duty i Rainbow 6.

Zaczniemy w lutym, właśnie od Black OPS 4. Nasza ekipa kończy już przygotowania do tego turnieju. Dopinany jest regulamin, kompletujemy ekipę streamerów, tak by turniej spełnił Wasze i nasze oczekiwania.

Zawody potrwają około miesiąca czasu, a finały odbędą się pod koniec marca imprezą w Katowicach!
Tak jest, finaliści zagrają turniej LAN, który będzie transmitowany live.
Jeśli czujesz, że Twoja ekipa ma duże szanse na dobry wynik, powinieneś już myśleć nad transportem do stolicy górnego Śląska.
Na tą chwilę turniej odbędzie się na platformach PS4 oraz PC, ale liczymy, że posiadacze XBOX dadzą nam argument, by również dla nich taki turniej zorganizować. Liczymy na Wasze drużyny.
W Katowicach prócz finałów Call of Duty, odbędą się także inne turnieje, także już teraz gorąco Was zapraszamy na ten event.

W marcu rozkręcamy Rainbow 6 . Planujemy zorganizować turniej na platformie PC, prawdopodobnie PS4 i XBOX, w zależności od zgłoszonych drużyn. Turniej ten potrwa około 3, 4 tygodni. Będzie to dla nas wszystkich okazja do zapoznania się i przetarcia szlaków przed ligą R6!

W kwietniu ruszamy z ligą Rainbow 6! Tutaj, jak to w przypadku ligi, sezon potrwa zapewne dłużej, a finalistów (i nie tylko ich) zaprosimy do Inowrocławia.

Tak jest, w lipcu finał LAN Rainbow 6 połączony z eventem zorganizowanym wraz z ekipą Sprzymierzeni, na którym znajdziecie wiele wiele innych atrakcji.

Kto był ostatnio w Inowrocławiu, ten na pewno się nie nudził.

Zanim wybierzemy się do Inowrocławia, w maju ekipa GA wraz ze Sprzymierzeni zaproszą Was do Warszawy na kolejny event, a odnośnie tego wydarzenia więcej dowiecie się w najbliższym czasie.
W każdym bądź razie, na Mazowszu również będzie okazja żeby się spotkać we wspólnym gronie.

Co z fanami Battlefield?

Pamiętamy o Was, bo my też nimi jesteśmy. Jak wiecie, ciągle nie ma serwerów prywatnych, więc i my mamy związane ręce. Dopytujemy, wyciskamy informacje, mamy kontakt z EA Polska, z ESB. Niestety, tak naprawdę, wszyscy są zależni od tych z góry. Liczymy, że wkrótce pojawią się jakieś dobre wieści od DICE i ruszymy z Battlefield V na ostro.

Mamy jednak dla Was alternatywę .
Jeśli będzie takie zapotrzebowanie, jesteśmy w stanie zorganizować turniej Battlefield 1, a może nawet i BF 4! To wszystko zależy tylko od Was, od Waszego zainteresowania takim rozwiązaniem. Jesteśmy dla Was i jeśli dacie nam powód, by takie turnieje zorganizować, zrobimy to.
Jak usłyszeliście z ust Wiśni, jeśli tylko do lipca, pojawi się możliwość organizacji zawodów dla Battlefield V, na evencie w Inowrocławiu, będzie zorganizowany całodniowy turniej LAN tej części BFa. Mamy nadzieję, że tak się stanie.

To najważniejsze informacje, których mogliście dowiedzieć się z naszego live streama w małym skrócie.

Jak sami widzicie, działamy non stop, nasz zakres działań się poszerza, więc i grono ludzi współpracujących z Gaming Arena i Sprzymierzeni się powiększa.
Cały czas szukamy streamerów dla Call of Duty oraz Rainbow 6. Jeśli chcesz dołożyć swoją cegiełkę w organizacji turniejów, zgłoś się do nas.

Pozdrawiamy

Gaming Arena
Author: Gaming Arena

Gaming Arena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treść chroniona