fbpx

Mecz Polska Liga Battlefield vs. UNIFICATIONBF cz. II

Co by się nie działo, w jakiejkolwiek kategorii , określenie “wojna Polsko – Ruska” zawsze wzbudza dodatkowy dreszczyk emocji. Jeśli chodzi o zawody e-sportowe, oba kraje od lat reprezentują najlepszy poziom światowy, a bywa nawet i tak że nasi zawodnicy biorą udział w zawodach gamingowych pod barwami rosyjskimi i odwrotnie. W świecie e-sportu, nie ma barier, wszyscy jesteśmy graczami i robimy wszystko dla przyjemności i zabawy.

Z propozycją rozegrania meczu towarzyskiego zwrócili się do nas nasi sąsiedzi. Rosyjski odpowiednik naszej Polskiej Ligi Battlefield, kryjący się pod nazwą UnificationBF, zaproponował rozegranie meczu 30 vs 30. Wojna Polsko – Rosyjska w trybie podbój, na pewno dla większości naszych graczy będzie czymś nowym, szczególnie w takich liczbach.

Dowódcą naszej ekipy na PS4 zgodnie został wybrany XCruel_Fury z plutonu Mad_Players. Cała trzydziestka została podzielona na 7 drużyn, w której każdy zawodnik ma przydzieloną klasę, a każda drużyna będzie miała określone zdania. Nad każdą drużyną z osobna będzie czuwał dowódca .

Udział w meczu wezmą zawodnicy mało doświadczeni i tacy, którzy na podboju rozegrali setki godzin, gracze z różnych plutonów, czołgiści, snajperzy, medycy, szturmowcy i żołnierze wsparcia, każdy będzie miał tu swoją rolę do wykonania.

Czy te wszystkie elementy da się ułożyć w całość w tak krótkim czasie?

Czy liga Polska okaże się lepszą od Rosyjskiej ? Jak to wszystko będzie wyglądało na streamie?

Zapraszamy wszystkich serdecznie już w ten weekend 1 września o godzinie 20!

admin
Author: admin

Gaming Arena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treść chroniona