fbpx

Mecz Polska Liga Battlefield vs. UNIFICATIONBF cz. III

Wczorajszy mecz zakończył się naszym zdecydowanym zwycięstwem .
Organizacyjnie wszystko odbyło się tak jak należy, tutaj ukłon dla wszystkich, począwszy od organizatorów, streamera po samych graczy. Mecz się odbył, walka rozgrywana w duchu fair i to nas bardzo cieszy.

Przed spotkaniem tak naprawdę nikt nie wiedział co można było spodziewać się w tym meczu. Rosjanie rzucili propozycje, nasza ekipa bez namysłu przyjęła zaproszenie, mimo iż podboju 30 vs 30 większość z nas chyba jeszcze nie grała.
Jedni przepowiadali klęskę inni byli bardziej optymistyczni, natomiast sami gracze ustalili taktykę, podzielili się na drużyny i wyszli do meczu z myślą pokonania Rosjan.

Efekt był piorunujący. Reprezentacja Polskiej ligi Battlefield pewnie wygrała to spotkanie 4 : 0.
Stosunek ticketow mówi sam za siebie, że to nasi chłopcy zdecydowanie przeważali w tym spotkaniu.
Na pochwałę zasługuje napewno fakt, że grając pierwszy raz w takim składzie, nasza drużyna bardzo ładnie współdziałała taktycznie. Drużyny wiedziały co mają robić i trzymały się swoich zadań.

Jeszcze raz dziękujęmy wszystkim za ten wieczór, wielkie brawa dla przeciwników za walkę do samego końca . Mamy nadzieję, że to nie ostatnie tego typu spotkanie pomiędzy naszymi reprezentacjami i liczymy, że uda się jeszcze zorganizować podobne spotkania z reprezentacjami innych krajów. Wszystko przed nami .

Polska Liga Battlefield vs UnificationBF 4 : 0

Amiens 500 : 288
500 : 343
Suez 500 : 256
500 : 332

https://m.twitch.tv/eapolska/profile

admin
Author: admin

Gaming Arena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treść chroniona