fbpx

Nasz zespół

TEAM GAMING ARENA

 

Tadeusz Świątczak
Tadek
Rozwój turniejowy, www, rozwój techniczny GA
Justyna Wachelka
Justyszka
Rozwój, social media, promocja
Krzysztof Płuciennik
Bober
Streamy, grafiki
Hubert Sakwa
FuRy
Zarządzanie moderatorami, narzędzia (discord, www), obsługa turniejów
Łukasz Rakowski
W_O_O_C_A_S_H
Social media, obsługa turniejów
Szymon Dymars
Dymek
Obsługa turniejów
Łukasz Skrzypa
BanBoy
Streamer, gracz - w GA zajmuję się sprawami związanymi ze streamerami
BanBoy FBBanBoy Twitch

 

STREAMERZY

 

Lid3k
Streamer
Lid3k Gaming też będzie współtwórcą nowego projektu GA. Swoją gamingową karierę zaczynał jeszcze na Atari 65XE. Osobiście współtworzył znany wszystkim pluton THE1 w Battlefield1 na PS4 oraz był jego dowódcą. Marcin alias Lid3k, choć przez niektórych zwany Tato, co wynika pewnie z faktu, że gra dłużej niż większość z jego gamingowych kumpli chodzi po tym świecie  Gracz, dla którego nie liczą się inne gry niż FPS’y. Weteran serii Battlefield, ale i w CS:GO też czasem zagra.
Lid3k YouTubeLid3k Twitch
GoodGodd
Streamer
Uwielbiam grac w gry i to jest to co mnie napędza w życiu. Dlatego w trakcie grania często odlatuje z tego realnego świata do tego cyfrowego i trudno załapać ze mną kontakt. Na moich streamach panuje dobra zabawa przede wszystkim ale z zacięciem w pro, coby wam się dobrze oglądało a mi grało! Pozdrawiam GODDGOD.
Baza GraczaGoodGod TwitchGoodGod YouTube
D00M GAMING
Streamer
grami związany od ponad 25 lat. Niestety dla niego skill nie idzie z doświadczeniem. Na co dzien streamuje dla Was ze swojej gamingowej szafy i traktuje to jako lek na całe zło świata realnego. Głownie gra on-line, ale nie pogardzi też dobrą fabułą! Prywatnie miłośnik ciężkiej muzyki i fotografii.
D00m TwitchD00m instagramD00m FB
Locooo
Streamer
Gaming to jedna z wielu jego pasji. W co gra? We wszystko! Na czym? Na wszystkim! Zapalony fan dobrych shooterów i ekipowego grania oraz uniwersów Wiedźmina i Star Wars.
Locooo FBLocooo InstagramLocooo Twitch
Johny Montana84 pl
Streamer
Johny - Jak sam o sobie mówi: Przystojny, ale szalony  Od niemalże dekady w Irlandii Prywatnie mąż i ojciec. Zafascynowany grami od ponad 20 lat. Nie mam ulubionego gatunku, lubię poprostu grać. Jestem wielkim fanem Polskich gier i filmów Tarantino.
Johny FBJohny InstagramJohny Twitch
M POLIŃSKI PL GAMING 4FUN
Streamer
Mam na imię Marcin mam 36 lat szczęśliwy ojciec dwóch dzieci pogrywam gierki wolnych chwilach 4Fun przeważnie Battlefield większość odsłon ale wszystko zaczęło się od Medal of Honor i Call of Duty dużą słabość mam do elektroniki i gadżetów przygoda ze strimowaniem zacząłem niedawno ale również dla osób które chcą poznać świat gier pozdrawiam.
Poliński FBPoliński TwitchPoliński Mixer
Karciaaa96
Streamer
Mam na imię Karolina bardziej znana w community XBOX Karcia. Gram głównie gry FPS, ale nie pogardze dobra grą fabularną
Karciaaa FBKarciaaa Twitch

 

GRAFICY

 

Angel Gamer
Angel Gamer
Angel FBAngel YT
Oskar Kmita
RiTo
Rito FB
Mikołaj Muńko
Miko
error: Treść chroniona