fbpx

Podsumowanie III kolejki Polskiej Ligi Battlefield.

Trzecia kolejka Polska Liga Battlefield za nami. Naszedł czas krótkiego podsumowania tego wszystkiego co działo się w naszej Lidze w ubiegłym tygodniu:

Platforma XBOX:

Podsumowując III kolejkę w ramach Polska Liga Battlefield na XBOX – dziękuje wszystkim zaangażowanym w organizację ligi w szczególności naszym nieocenionym komentatorom:), najbardziej żałuję walkowera Żniwiarzy, ponieważ jest to drużyna, która poświeciła masę czasu na treningi i przygotowania a musiała oddać mecz z powodów kadrowych. Mam nadzieję że na przyszłość się to nie powtórzy a zawodnicy pokażą nam jeszcze na co ich stać. Kolejnym zaskoczeniem jest zespół BKW który póki co jako jedyny stawił opór NASA – Gratulacje. Wszystkim oczywiście dziękuję za grę oraz zapraszam na kolejne mecze które rozpoczną się już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00

Wypowiedz: Bulgar1986

Platforma PS4

Pomimo problemów technicznych,udało rozegrać się wszystkie mecze. Nie udało się niestety odpalić stream z meczu PLBR vs VTPL. Poprzez awarię serwera nasz streamer nie mógł dołączyć do serwera w trybie obserwatora. Mieliśmy też zgłoszenie złamania zasad ESB w meczu KILLvsHSR. Punkty w tym meczu zostały odliczone.Bardzo oryginalnym i ciekawym początkiem meczu postanowili nas uraczyć gracze Brutalnych Zwyroli oraz 4FUN. Wprowadzając w osłupienie streamera (RiTo_17 oraz cały zarząd Podziękowania dla streamerów, grafików i dla wszystkich graczy.

Wypowiedz: Justyszk

Wszystkie wyniki, znajdziecie oczywiście na naszej stronie internetowej. Zapraszamy:)

admin
Author: admin

Gaming Arena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treść chroniona