fbpx

Polska Liga Battlefield a Battlefield V beta

Minęła już doba odkąd wszyscy zainteresowani mieli możliwość pobrania wersji bety Battlefield V. Przypominamy, że cały czas jest to “beta” , czyli wersja okrojona i nie jest to finalny produkt .

Ze wszelkimi ocenami wstrzymajmy się do premiery, która przypominamy odbędzie się 20 listopada. Teraz mamy okazję na testowanie , dlatego też mamy dla Was małe zadanie domowe do wykonania . Wszystkie niedociągnięcia , które zauważyliście podczas grania w betę , wszelkie “bugi” , dziwne animacje , nie widzialne kamienie , drzewa , irytujące rzeczy , które nie powinny być w grze.

Prosimy Was o podsyłanie linków z filmikami , wszelkie screen shot rownież mile widziane , piszcie co Wam się nie podoba po przegraniu pierwszych godzin na mapach Arctic Fjord i Rotterdam . Koniecznie też wpisujecie platformy na jakich gracie i wysyłacie nam w wiadomościach materiały, my zbierzemy wszystko w całość i wyślemy to oczywiście za Waszym przyzwoleniem do EA.

Będzie to zadanie domowe podesłane od społeczności Polskiej Ligi Battlefield. Czas do kiedy możecie przesyłać swoje uwagi i materiały to 10.09 do północy. Jednocześnie przypominamy o nadchodzących wydarzeniach. Kolejne starcia Polaków z Rosjanami czyli Polska Liga Battlefield vs UnificationBF . Do rozegrania zostały nam mecze na platformach PC i XBOX tak więc : Mecz na platformach PC zostanie rozegrany 15.09 , miejmy nadzieję że tym razem obejdzie się bez problemów technicznych . Obie ekipy są głodni walki i ten mecz musi się odbyć zgodnie z planem . Już dzień później 16.09 do boju wyjdą panowie grający na XBOX .

admin
Author: admin

Gaming Arena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treść chroniona