fbpx

Przyszłość w Gaming Arena

W miniony weekend dowiedzieliście się o zmianach nadchodzących w naszej organizacji. Przeprowadzony live stream, na którym nasi współorganizatorzy opowiedzieli Wam o nadchodzących zmianach, cieszył się bardzo sporym zainteresowaniem. Cieszy nas to bardzo, bo pokazuje że los naszego wspólnego community nie jest Wam obojętny.

Wszyscy w jakiś sposób jesteśmy od siebie zależni i po części to Was i Waszych plutonów te zmiany dotyczą.

A więc o czym była rozmowa? Jakie zmiany się szykują?

Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zobaczyć streama, mamy małą sciągawkę. Przede wszystkim zmienia się nazwa. Wszystkim znana i rozpoznawana nazwa Polska Liga Battlefield przechodzi do historii.

Powód jest prosty. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych graczy i otwieramy się na inne gry. Nie będziemy się już zajmować tylko i wyłącznie ligą związaną z grą Battlefield. Do Battlefielda V, dorzucamy jeszcze ligę do gry Rainbow 6 oraz Call of Duty Black OPS 4. Być może w zależności od Waszych zapotrzebowań pomyślimy jeszcze nad innymi tytułami. Dlatego też, będziemy operować teraz pod nową nazwą, którą wspólnie wybraliśmy Gaming Arena. Pod tą nazwą piszemy nowy rozdział. Rozdział ten, być może, rozpoczniemy od czegoś, nad czym nigdy byśmy nie pomyśleli, gdy zakładaliśmy Polską Ligę Battlefield . Wystarczy przypomnieć, kiedy zaczynaliśmy te nie całe półtora roku temu, liga na PS4 liczyła raptem kilka plutonów. Obecnie jesteśmy po kilkunastu różnych turniejach zorganizowanych nie tylko na PS4, ale również na platformach XBOX i PC. Oczekiwania graczy rosną, a nam również apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego wraz ze Sprzymierzeni Gaming zacieśniamy współpracę, a efektem tej współpracy mają być finałowe LAN Party.

Czym jest impreza LAN ?

Bardzo łatwo znaleźć na Youtube takie imprezy, szczególnie popularne w krajach azjatyckich, również w Polsce mające potencjał, szczególnie w lidze CS. W skrócie, finaliści danych lig spotykają się na specyficznie zorganizowanej imprezie. Tam gracze rywalizują na przygotowanych stanowiskach, mając do dyspozycji specjalnie przygotowaną do tego sieć LAN. Świetna sprawa nie tylko pod względem rywalizacji. Jest to również okazja do poznania nowych ludzi, nawiązania kontaktów, znajomości. Integracja community. Mamy nadzieję , że wspólnymi siłami uda nam się zorganizować projekty, które są w naszych głowach. Oczywiście wszystko wiąże się z większym zaangażowaniem ludzi, dlatego ostatnimi czasy do grona współorganizatorów dołączyły osoby, które są gotowe nam pomóc. Znacie te osoby, bo są to ludzie, którzy między innymi wywodzą się drużyn, biorących udział w lidze.

Uruchamiamy też nowy kanał Discord, oczywiście pod nazwą Gaming Arena. Każdy gracz może tam dołączyć. Wszystko jest tam elegancko przygotowane pod każdą platformę, więc zapraszamy. To tyle w małym skrócie, jeśli chodzi o najbliższe zmiany. Jeśli macie pytania, możecie je zadawać na naszym FP. Pytajcie w komentarzach pod artykułem bądź ślijcie wiadomości. Póki co jeszcze pod nazwą, Polska Liga Battlefield, ale wkrótce nawa ta się zmieni na poprawną czyli Gaming Arena.

Pozdrawiamy Gaming Arena Team

Gaming Arena
Author: Gaming Arena

Gaming Arena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treść chroniona