fbpx

Witamy wszystkich

Za nami pierwszy tydzień zmagań w pucharze, który możemy organizować dla Battlefieldowego community na PS4 i PC. Poznaliśmy już pierwszych wygranych i przegranych a także awanse do następnych faz pucharu.

W meczach na PC, które zostały rozegrane jako pierwsze zmierzyły się plutony: UCT Red vs. UCT NoName gdzie zwycięsko z bratobójczego pojedynku wyszedł UCT Red, który w następnym meczu zmierzył się z Unique Quadrone, ale tym razem poległ i spadł do drabinki przegranych. Pluton Polska Społeczność Battlefield wycofała się z rozgrywek i tym samym zapewniła zwycięstwo walkowerem dla plutonu Spartans Action Team, który w następnym spotkaniu zmierzy się z Fack The Rest. Kolejnym plutonem, który wycofał się z rozgrywek na PC jest Pure Clan Polska i tym samym zapewnił plutonowi UCT Blue awans do kolejnej fazy rozgrywek. Ów pluton spotka się z Unique Quadrone i mają nadzieję na pomszczenie UCT Red, który odpadł właśnie z ich kolejnym przeciwnikiem. W drabince przegranych w bratobójczym pojedynku zwycięsko wyszedł UCT White, pokonując UCT NoName tym samym zachowując szansę na dalszą grę w pucharze. Czekamy z niecierpliwością na kolejne pary i mecze na platformie PC.

Na platformie PS4 odbyły się jak na razie dwa spotkania. Polish Legion pokonał z małymi kłopotami pluton 1410 PL, który nie lada ich zaskoczył. Kolejnym przeciwnikiem zwycięskiego plutonu będzie Gloria Victis, która postawi bardzo wysoko poprzeczkę weteranom serii Battlefield na platformie PS4. Można powiedzieć że będzie to pojedynek weteranów, gdyż oba plutony już bardzo długo są na arenie competitive w serii Battlefield. W kolejnym meczu pierwszej fazy grupowej zwycięsko wyszedł pluton Killim GO Polska pokonując, po bardzo zaciętym meczu, United Gamers Clan. Mecz był tak wyrównany, że dopiero mapa dogrywkowa wyłoniła zwycięzcę. Killim GO Polska w następnym meczu zmierzy się z plutonem MaD Players. Jest to bardzo doświadczony zespół. Jesteśmy ciekawi wyniku, ponieważ oba zespoły też nie są świeżakami na arenie Battlefield. Plutony UGC i 1410 czekają na swoich przeciwników w drabince przegranych.

Na koniec łapcie linki do drabinek i jak ktoś jest chętny na komentowanie meczów w Battlefield zapraszamy na pw do nas.

Drabinka PC

Drabinka PS4.

 

Gaming Arena
Author: Gaming Arena

Gaming Arena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treść chroniona