fbpx

Startujemy z Call of Duty i nie tylko?

Jak już zauważyliście 10.08 ogłosiliśmy zapisy na turniej Call of Duty. Pomimo, że na plakacie informacyjnym jest zaznaczone PS4 to prowadzimy zapisy na WSZYSTKIE platformy.

Jeśli więc macie jakieś zaprzyjaźnione klany jak i te nie zaprzyjaźnione, a chcielibyście się z nimi zmierzyć dajcie im znać i podeślijcie link do zapisów (link znajdziecie na końcu tekstu).
Dostajemy od was pytania jaka jest pula nagród w turnieju. Tym razem nie przewidujemy nagród. Choć ich nie wykluczamy (jak będzie możliwość od razu się o tym dowiecie). Chcemy sprawdzić jaka będzie popularność tego tytułu u nas, ponieważ planujemy w przyszłości zorganizować regularną ligę Call Of Duty, ale już w nie w Black Ops 4 a w Modern Warfare. Także co do Call of Duty mamy spore plany, ale jak one się kończą wszystko zależy od was.
Im więcej będzie klanów tym większa szansa na stworzenie regularnej ligi na daną platformę. Więc bierzcie telefony lub klawiatury w ręce i rozsyłajcie link do zapisów.
Jak już w poprzednim artykule pisaliśmy, mamy dla was sporo niespodzianek. Czeka nas emocjonujący wrzesień. Piszemy o wrześniu ale mamy jeszcze sierpień, a w sierpniu też coś dla was mamy. Na 100% znajdzie sie coś dla fanów Xboxa, śledźcie nasz profil bo ta niespodzianka będzie już w przyszłym tygodniu.
Wciąż czekamy na wasze propozycje co byście chcieli zobaczyć u nas na streamach i nie tylko.

Pozdrawiamy ekipa Gaming Arena.

Link do zapisów

Gaming Arena
Author: Gaming Arena

Gaming Arena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treść chroniona