fbpx

Trzeci tydzień zmagań w R6 za nami.

 W ten weekend odbył się pierwszy finały i na konsoli Playstation poznaliśmy już podium.

Trzecie miejsce zajmuje CLAN IMPE, który pokonał w zaciętym meczu klan Mute M4j0nez. Drugie miejsce wygrał TKmouse, które tym samym uległo Invicta Gaming. Także pierwsze miejsce przypada klanowi Invicta Gaming.

Gratulujemy zwycięzcom!

Każde miejsce zostaje opatrzone przez nas nagrodami dla klanów. Pierwsze miejsce otrzymuje powerbanki ufundowane przez TP-Link Polska, drugie miejsce dostaje kubki od SPC Gear, zaś dla trzeciego miejsca leci key chain ufundowany przez SPC Gear. Każda z nagród będzie opatrzona w drobny upominek od Gaming Arena oraz Sprzymierzeni Gaming Creators.

Mecze w ten weekend streamował dla was Pafkoski. Zapraszamy na jego kanał gdzie można znaleźć więcej meczy w Rainbow 6 Siege.

W ten weekend rywalizowali także gracze Xboxa. Udało nam się wyłonić zdobybwcę 3 miejsca, które zajmuje klan Gang 2137. Już 29.03 o godzinie 19:00 zapraszamy Was na finał, po którym dowiemy się kto jest zwycięzcom turnieju R6 na Xbox!. Mamy nadzieje ze uda się nam zrobyć dla was stream z tego wydarzenia. Zwycięzcy turnieju na Xbox otrzymają powerbanki od Tp-link Polska, drugie miejsce to kubki od SPC Gear, a laureaci trzeciego miejsca dostaną keychainy. Każdy z graczy dostanie też drobny upominek od Gaming Areny oraz Sprzymierzonych.

Na kolejnej platformie, czyli PC poznaliśmy parę na mecz o 3 miejsce a są to: Rage Quit Masters vs. Candela Esports. Zwycięzca tego meczu będzie stawiał czoło klanowi Lucky5, który już od dłuższego czasu oczekuje na swojego przeciwnika. Czekamy na ten finał z niecierpliwością! Kto zgarnie główną nagrodę na PC i otrzyma upominki od Helikona oraz California Access? Dowiemy się już wkrótce.

Gaming Arena
Author: Gaming Arena

Gaming Arena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treść chroniona