fbpx

Urodziny Gaming Arena

Jak zapewne wiecie, Gaming Arena obchodziła swoje drugie urodziny. To czego możecie z kolei nie wiedzieć, to fakt, że z tej okazji zorganizowany został blisko półgodzinny stream. Mogło się więc zdarzyć, że kompletnie przegapiliście to wideo. Mogło być tak, że nie chciało wam się tego oglądać. Możliwe jest również, że byliście/byłyście tak zapatrzeni/zapatrzone w Justyszkę/BanBoya (niepotrzebne poskreślać), że nie było możliwe skupienie się na warstwie mówionej tego „strumyka”. Niezależnie od tego, która wersja jest w Twoim przypadku prawdziwa, jestem tutaj, aby streścić najważniejsze fakty, które zostały w nim zawarte.

Pierwsza część była mocniej skupiona na nieco prywatniejszej rozmowie między Justyszką i BanBoyem. Nad tym skupiał się nie będę, ponieważ jeżeli lubicie obydwie te osoby związane z portalem, to po prostu powinniście obejrzeć zapis, który wciąż dostępny jest na Facebooku. Tym bardziej jeżeli chcecie wiedzieć gdzie podziały się kanapki dla komentatorów rozgrywek organizowanych przez Gaming Arena, jakie marzenia ma Justyszka, ile dzieci ma BanBoy czy też co w trakcie relacji miał na sobie BATMaciek.

To o czym jednak warto wspomnieć, to prośba od Justyszki – jeżeli macie pomysł na jakiś growy event, możliwy do zorganizowania przez Gaming Arenę, zgłaszajcie to do osób prowadzących cały projekt. Każdy ciekawy pomysł może w końcu zakończyć się jakimś turniejem, którego w planach nie ma nikt w zarządzie. Jednym słowem – angażujcie się w życie portalu! Każdy rodzaj wsparcia na pewno spotka się z ciepłym przyjęciem.

Najistotniejsze w tym podsumowaniu najpewniej będą wydarzenia związane z Gaming Areną, które już zostały zaplanowane. Tak się składa, że jeden z turniejów już trwa – 12 drużyn jest w trakcie grupowej rywalizacji o miano najlepszego zespołu w Call of Duty: Black Ops 4 na konsoli PlayStation 4. Sytuacje w tabelach zaczynają się jednak dopiero klarować, gdyż całe przedsięwzięcie jest jeszcze na stosunkowo wczesnym etapie. Event ten jest też po prawdzie testem przed Call of Duty: Modern Warfare, na którym Gaming Arena planuje skupiać się nieco bardziej.

Już za rogiem czeka nas też rozpoczęcie turnieju w najnowszą odsłonę piłki kopanej od Konami. Od 10 września możecie się więc zapisywać do udziału w rywalizacji na boiskach eFootball PES 2020 i to niezależnie od posiadanej platformy. Powstał już regulamin, działa platforma do zgłoszeń uczestników, więc nie pozostaje nic innego jak wyrazić chęć udziału i rozpocząć treningi w tę produkcję, która na rynku dostępna jest od dwóch dni.
Na przestrzeni października spodziewać się możemy turnieju w siódmą odsłonę Tekkena. W tym przypadku trzeba jednak poczekać na więcej szczegółów. Podobnie jak w przypadku ligi Battlefield V, która jest obecna w planach Gaming Arena od jakiegoś czasu, ale mocno uzależniona jest od wprowadzenia przez DICE możliwości wynajmowania prywatnych serwerów.

W trakcie streamu zorganizowany został też konkurs sponsorowany przez Cenegę, czyli wydawcę najnowszej odsłony Pro Evolution Soccer. Błyskawiczną odpowiedzią, na pytanie dotyczące osobnej nazwy serii przeznaczonej dla rynku Azjatyckiego i Ameryki Północnej, popisał się Andrzej Błaszkiewicz. Dzięki temu, stał się on posiadaczem najnowszej odsłony tej marki, która na rynek trafiła, jak już wspomniałem, dosłownie przecd chwilą i już zebrała kilka pochlebnych recenzji (pierwsza polska recenzja pojawiła się na portalu PPE.pl i eFootball PES 2020 oceniony został na 8,5, w 10 punktowej skali).

I cóż mogę powiedzieć – to by było na tyle. Jeszcze raz gorąco zachęcam do angażowanie się w życie Gaming Areny, ponieważ – tutaj pojadę kliszą, ale jakże prawdziwą – bez was, czyli graczy, portal nie obchodziłby swoich drugich urodzin. Zgłaszajcie pomysły, aplikujcie do udziału w turniejach i bądźcie na bieżąco z życiem GA. Ja tymczasem odmeldowuje się i wracam do treningów przed starciami w najnowszego PESa.

#UrodzinyGA #PES Jak wiecie Gaming Arena miała wczoraj swoje drugie urodziny. W urodzinowym konkursie nowego PESa…

Opublikowany przez Gaming Arena Poniedziałek, 9 września 2019

https://www.facebook.com/landovskygit/

Gaming Arena
Author: Gaming Arena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treść chroniona