fbpx

Niedawno zakończyliśmy WarmUp Day 2, a już przygotowaliśmy dla was kolejny turniej, który sprawdzi naszą stronę organizacyjną a mamy nadzieję że dla was zapewni niezły fun.

Zapisy do nowego turnieju rozpoczęły się w poniedziałek i potrwają do 10.10 do godziny 17:00. Następnie przyjdzie czas na chwilkę odpoczynku i trzeba będzie check-in o 19:00, który potrwa do 19:30. Później my jako organizatorzy mamy trzydzieści minut na ostatnie przygotowania do streamu i całość zaczniemy o 20:00.

Linki do zapisów znajdziecie poniżej. Pamiętajcie aby kapitan drużyny pojawił się na naszym discord gdyż tam będzie wszystko udostępnione dla drużyn(ostatnim razem na WarmUp Day 2 nie mieliśmy nieproszonych gości).

Jeśli macie znajomych podsyłajcie im linki i udostępniajcie nasz puchar. 

W naszych planach już nie ma więcej wydarzeń WarmUp. To będzie ostatni a później przyjdzie czas na prawidłową ligę Apexa gdyż nie przewidujemy żadnych potknięć ze strony organizacyjnej. 

Pamiętajcie aby po wejściu na nasz discord nie zapomnieć przydzielić sobie odpowiedniej roli dla waszej platformy i gry. Można to zrobić na dwa sposoby. Wpisać odpowiednią komendę, którą znajdziecie na kanale #informacje-dla-nowych-osób lub po prostu dać reakcję na kanale #przydział

Zastanawiamy się też nad cross playem. Dajcie znać co o tym sądzicie czy chcielibyście aby turnieje odbywały się też w takiej formie że będziecie mieć w składzie graczy konsolowych. Zapewne macie takich wśród swoich znajomych. 

Gdyby, któryś z linków nie działał odezwijcie się do nas na maila luba na naszym facbooku.

Pozdrawiamy i zapraszamy na WarmUp Day3.

AL Warmup Day 3 Pro

AL Warmup Day 3 Beginner

Nasz Discord

Gaming Arena
Author: Gaming Arena

Gaming Arena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treść chroniona