fbpx

Weekend pełen wrażeń

Witamy wszystkich naszych fanów.

Ten weekend zaowocował nam w wiele atrakcji.

Zacznijmy najpierw od Turnieju Apex Legends, który współtworzymy z Prix Club pod nazwą Apex Legends Polish League. Do turnieju zapisało się osiem drużyn, z czego do końca turnieju dotrwało siedem. Z przyczyn pogodowych jedna drużyna odpadła.

Zwycięzcą naszego drugiego Warm Up day okazała się drużyna So Toxic, wyprzedzając Bractwo Delta o 31 punktów. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Team Steel Wolves.

Przez nasze małe niedopatrzenie w grupie beginner zagrały osoby z rangi predator. Otrzymaliśmy w tej sprawie sporo uwag. Tym samy postanowiliśmy odpalić dla was Warm Up day 3 i zarazem ostatni przed serią już normalnej ligi w Apex Legends.  Jak liga będzie wyglądała to dowiecie się po WarmUp Day3. Sporo osób chwaliło nas za organizacje i dziękujemy bardzo za te ciepłe słowa, jak zwykle dołożymy starań aby kolejne turnieje były coraz lepsze i zapraszamy do zapisów na kolejny turniej. Kiedy on się odbędzie? Możemy tylko zdradzić, że niedługo, wypatrujcie postów na naszym fanpejdżu.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować kill3r_ki3lb4s4 i GoodGod za świetnie poprowadzony komentarz zmagań w turnieju. Jak chcecie usłyszeć jak chłopakom poszło to możecie ich znaleźć w linkach poniżej. 

Dziękujemy również chłopakom za stanięcie na wysokości zadania w temacie organizacji,  w momencie, w którym zabrakło jednego z naszych organizatorów. 

Kolejnymi zmaganiami jakie odbyły się w ten weekend jest nasza liga w Rainbow Six Siege na PS4. 

W ten weekend mogliście obejrzeć u Pafkoskiego zmagania El Fapo vs AnoN SQUAD i Joker Team vs PHINITO Gaming.

Pierwszy mecz odbył się o godzinie 18:00. Pierwsza rundę wygrywa po ciężkim starciu drużyna Joker Team, w drugiej rundzie klan PHINITO Gaming zalicza gładkie zwycięstwo, pokonując przeciwników 7:0. Także to był pierwszy mecz w naszej lidze, w którym o zwycięstwie musiała zadecydować trzecia mapa, którą wygrał PHINITO Gaming, choć nie poszło im już tak łatwo jak w poprzedniej rundzie. Także od przegrywania 1:0 w mapach doprowadzają do zwycięstwa. 

Drugi mecz odbył się o 21:00. i tam starły się El Fapo vs AnoN SQUAD. Obie drużyny depczą po piętach liderowi tabeli XPG Invicta. Niestety ten mecz nie pozwolił drużynie AnoN SQUAD na dotrzymanie kroku Invicie, ponieważ przegrywają z El Fapo i dzięki temu fotel wicelidera zajmują obecnie obie drużyny. 

Pierwszą rundę zwyciężył El Fapo 7:2, ale to nie oznacza, że poszło im gładko i sprawnie. Cała runda obfitowała w różne zwroty akcji, z których obronną ręką wychodzą zwycięzcy meczu. W drugiej rundzie  AnoN SQUAD, nie ustępował przeciwnikom pola, ale niestety przegrali 7:3.

Serdecznie dziękujemy Pafkoskiemu za skomentowanie obu meczów, wiemy, że kosztowało go to sporo głosu i czasu.

Poniżej możecie zobaczyć obie tabele, czyli do Ligi R6 i Apex:
R6 Ps4 League

To nie koniec emocji jakie nam towarzyszyły w ten weekend. Obył się jeszcze wyścig Formuły 1 2020 na Xbox One gdzie jesteśmy patronem medialnym.

Wyścig odbył się na w Holandii. Nie będziemy wam zdradzać jak się zakończył wyścig i kto wygrał. Możecie go spokojnie obejrzeć na kanale Twitch MaDRojek. Jednakże, dla leniwych, chłopaki z MaD players przygotowali studio po wyścigowe. 

Jeśli chcecie zobaczyć jak bardzo profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków nasi streamerzy możecie zobaczyć w linkach poniżej:

Apex Legends WarmUp Day 2

kill3r_ki3lb4s4

GOODGODD 

El Fapo vs AnoN SQUAD

Joker Team vs PHINITO Gaming

MaDRojek

Studio po wyścigowe

Pozostałe warte uwagi linki:

Gooolona

Prix Club

Sponsor nagród w Lidze R6:

Magniflex

 

Grafikę wykonał Manyyy

Gaming Arena
Author: Gaming Arena

Gaming Arena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treść chroniona