fbpx

Zapisy Apex Legends

Siema Apexowcy.

Kilka newsów dla was. Zaczniemy od tego, że zapisy kończą się 13.09, więc spieszcie się, bo zostało kilka wolnych miejsc. Zapisy zostały przedłużone ze względu na problemy z serwerami do gier prywatnych.
Kolejną wiadomością jest to, iż zwiększyliśmy ilość zapisanych osób w drużynie z 3 do 5. Czyli zapisujecie trzy osoby z podstawowego składu i dwie rezerwowe.

Jak myślicie, że to koniec wiadomości to się mylicie. No to lecimy dalej. Oficjalnie możemy ogłosić, że oprócz Apex Legends Polish League, współpracuje z nami Gooolona, który jest znany szerzej publiczności Apexowej. 

I ostatnie info już na dzisiaj. Naszym Partnerem Medialnym zostaje Misiecon, który będzie komentował mecze Apexa dla was.

Dobra żartowaliśmy z tym ostatnim info. 

Ostatnim info jest to iż kill3r_ki3lb4s4 też jest naszym partnerem medialnym i będzie komentował dla was mecze, które będą rozgrywane w ramach naszej ligi. Poniżej możecie znaleźć wszystkie linki do social mediów naszych partnerów medialnych. Gorąco zapraszamy do lajkowania i dawania subskrybcji abyście nie przegapili żadnych nowości ze świata Apex Legends i związanych z naszą ligą.

Grafikę zrobił nasz nowy grafik Krzysiek Galus

Ważne linki do:

Misiecon

https://www.facebook.com/misiecon

https://www.instagram.com/misiecon/

https://www.youtube.com/misiecon

kill3r_ki3lb4s4:

https://www.youtube.com/ApexKielbasa

Gooolona:

https://www.youtube.com/channel/UClvsf3I8Nko5HPHV9kx5fNw

https://www.facebook.com/groups/apexlegendspolska

https://discord.com/invite/tYys2E8

Zapisy do ligi:

 

 

Gaming Arena
Author: Gaming Arena

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treść chroniona