fbpx

Siema Apexowcy.

Kilka newsów dla was. Zaczniemy od tego, że zapisy kończą się 13.09, więc spieszcie się, bo zostało kilka wolnych miejsc. Zapisy zostały przedłużone ze względu na problemy z serwerami do gier prywatnych.
Kolejną wiadomością jest to, iż zwiększyliśmy ilość zapisanych osób w drużynie z 3 do 5. Czyli zapisujecie trzy osoby z podstawowego składu i dwie rezerwowe.

Jak myślicie, że to koniec wiadomości to się mylicie. No to lecimy dalej. Oficjalnie możemy ogłosić, że oprócz Apex Legends Polish League, współpracuje z nami Gooolona, który jest znany szerzej publiczności Apexowej. 

I ostatnie info już na dzisiaj. Naszym Partnerem Medialnym zostaje Misiecon, który będzie komentował mecze Apexa dla was.

Dobra żartowaliśmy z tym ostatnim info. 

Ostatnim info jest to iż kill3r_ki3lb4s4 też jest naszym partnerem medialnym i będzie komentował dla was mecze, które będą rozgrywane w ramach naszej ligi. Poniżej możecie znaleźć wszystkie linki do social mediów naszych partnerów medialnych. Gorąco zapraszamy do lajkowania i dawania subskrybcji abyście nie przegapili żadnych nowości ze świata Apex Legends i związanych z naszą ligą.

Grafikę zrobił nasz nowy grafik Krzysiek Galus

Ważne linki do:

Misiecon

https://www.facebook.com/misiecon

https://www.instagram.com/misiecon/

https://www.youtube.com/misiecon

kill3r_ki3lb4s4:

https://www.youtube.com/ApexKielbasa

Gooolona:

https://www.youtube.com/channel/UClvsf3I8Nko5HPHV9kx5fNw

https://www.facebook.com/groups/apexlegendspolska

https://discord.com/invite/tYys2E8

Zapisy do ligi:

 

 

Gaming Arena
Author: Gaming Arena

Gaming Arena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treść chroniona